Главная » 2014 » Листопад » 17 » Всеукраїнська учнівська конференція
10:12
Всеукраїнська учнівська конференція

7-8 листопада 2014 року в Черкаській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 28 імені Т.Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області відбулася Всеукраїнська учнівська конференція «Мова і мовлення українців у контексті сучасної доби». В конференції брали участь учні 9 – 11 класів. Серед учасників даного заходу була і Слов’янська ЗОШ І – ІІІ ст. № 15.

Старшокласники мали змогу розглянути питання:  формування мовної особистості в сучасних реаліях; мовний етикет українців; лексичне багатство творів сучасних українських письменників; фразеологізми як джерело пізнання світогляду українського народу. Змістовним і цікавим було обговорення актуальних проблем:

  • вплив місцевих ЗМІ на формування мовної культури українців;
  • учнівський сленг як мовне явище;

Учасники конференції показали високий рівень дослідницької діяльності; вміння і навички аналізувати, зіставляти мовні поняття та явища, добирати різноманітні джерела інформації, самостійно робити висновки. Учні 9 – 11 класів мають розвинені навички використання ІКТ.

Протягом всієї конференції панував дух патріотизму й любові до рідної мови, а це найкраще надихає на творчість.

Ми як гості  залишили на Черкащині, батьківщині Шевченка, пам’ять про наше рідне місто.  Слов’янськ є батьківщиною відомого українського поета-романтика, автора відомих пісень «Дивлюсь я на небо», «Взяв би я бандуру», Михайла Петренка. Найновіші дослідження про його життя та творчість представлені в книзі, яку ми і подарували шкільній бібліотеці. А також передали подарунки, зроблені руками наших учнів, сувеніри й листи нашим друзям із Черкаської спеціалізованої школи.

Сподіваємося на подальшу співпрацю, обмін досвідом.

Просмотров: 155 | Добавил: efremova-marina | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: